REMI NIERUCHOMOŚCI to firma działająca na rynku warszawskich nieruchomości nieprzerwanie od 2011 r. Specjalizuje się przede wszystkim w wynajmie i sprzedaży nieruchomości prywatnych (zarówno lokale mieszkalne jak i domy) oraz komercyjnych na terenie Warszawy i okolic.

Podstawowym założeniem agencji jest usatysfakcjonowanie naszych Klientów, dlatego też jako jedna z pierwszych (i nielicznych) w Warszawie wprowadziliśmy innowacyjny system prowizyjny oparty na jednostronnym rozliczaniu transakcji wynajmu/sprzedaży (Wynajmujący nie płaci prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel nieruchomości). Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty w obrocie nieruchomościami są mniejsze, a negocjacje bardziej przystępne. Sami Klienci natomiast ufają nam i wracają ponownie przy okazji realizacji kolejnych zleceń.

REMI NIERUCHOMOŚCI to także zgrany, młody i energicznie działający zespół, który tworzą profesjonaliści posiadający odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz umiejętność władania językami obcymi. Dzięki temu z powodzeniem jesteśmy otwarci na współpracę międzynarodową.

Nasza agencja nieruchomości ma charakter butikowy – nie jest kolejną korporacją nastawioną na ilość, ale na jakość świadczonych usług. Z uwagi na współpracę tylko i wyłącznie z zaufanymi osobami, możemy pochwalić się wysokim standardem obsługi Klienta i dużą ilością transakcji, które zakończyły się pomyślnie dla wszystkich stron.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.